.

.

KITEAL 2108 Мода Симпатична Принцеза Кристал отвори прилагодливи Прстен Кралицата Круна Кристал ангажман за Жените сребро&жолто злато во боја

KITEAL 2108 Мода Симпатична Принцеза Кристал отвори прилагодливи Прстен Кралицата Круна Кристал ангажман за Жените сребро&жолто злато во боја

DEN 75.00
DEN 83.52
-10 %
Од стока


Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг!
Информации За Производот
БРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : KITEAL Прстени Категорија : Прстени Материјал : Бакар , тежина : ~0g сертификат : никој Големина на :
Забелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различен
ве молиме да ги вистинските информации како стандард
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУ
производ информации Информации :
тежина : 0g
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Купувачот Заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. да знаете повеќе за плаќање во aliexpress
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Пратката & Данок
1) Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на Дестинација Пост Воздух Mail(20-60days)
Бесплатен превозот Express (3-12days )
Бесплатен превозот
Сад
5-200 Бесплатен Превозот Преку E-пакет,
>=200Преку DHL
Канада/Франција/велика БРИТАНИЈА/Австралија/Isreal/Норвешка/Саудиска Арабија
7-30 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,
30-200 Бесплатен Превозот Преку E-Пакет
>=200Преку DHL/EMS/Aramex
Русија Федерација/Украина
7-200 Бесплатен Превозот преку E-Пакет
>=200Преку EMS
Повеќето Блискиот Исток Земји
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку Aramex
Бразил
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
Експрес Shippment, Pls контактирајте со нас
Други countrys
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку DHL/EMS
2) Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Тренди
Обликотшема:
круна
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Повод:
Партија
Бренд Име:
KITEAL
Број На Модел На:
KITEAL059
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
како слик
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Трговија На Големо Промоции:
Ако купувате 2 парчиња,ќе авто 5% попуст
R

Купувачите избираат и