.

.

Уникатен Шарени Бебе Девојки Prewalkers Чевли Првиот Пешаци Затворен Бебе Чевли Продажба

Уникатен Шарени Бебе Девојки Prewalkers Чевли Првиот Пешаци Затворен Бебе Чевли Продажба

DEN 168.00
DEN 181.92
-8 %
Од стока


Уникатен Шарени Бебе Девојки Prewalkers Чевли Првиот Пешаци Затворен Бебе Чевли Продажба
боја : розова,црна
големина
size1 : 11cm
size2 : 12cm
size3 : 13cm
11cm 12cm 13cm
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние Брод на Светот,освен APO/FPO. Повеќето од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа.
Општо Земено,3~5 дена за DHL/UPS-от испорака.7~10 дена за ЕМС испорака.15~30 дена за хонг конг Пост Воздух Mail/Кина Пост Воздух Пошта испорака. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,pls контактирајте со нас, прво ако вашиот парцели одложен.
Ако сте незадоволни со предмети(личен избор),можете да се вратите до нас во рок од 7 дена.
Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање, понудата со доверба.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.

Чевли Големина:
1, 2, 3
Бренд Име:
ROMIRUS
Пол:
Бебе Девојка
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Шарени
Outsole Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
печ
Сезоната:
Сите Сезони
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Производот Категорија:
prewalker
Големина:
11cm,12cm,13cm
R

Купувачите избираат и