.

.

DB-100 250W Евтини Машина за Ладење, Пумпа За моторното Масло 380V 50HZ

DB-100 250W Евтини Машина за Ладење, Пумпа За моторното Масло 380V 50HZ

DEN 2433.60
Од стока


DOB-12 40 W Евтини Машина за Ладење, Пумпа За моторното Масло
Answer : ___________________________ Note : 380 V не вклучуваат жица ве молиме истакна ~

Напон:
DB100 380V 50HZ
Структура:
Центрифугални Пумпи
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Примена:
Премерување
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
DB-100
Употреба:
Масло
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Електричен
Модел:
DB-100
моќност:
250w
глава:
5m
Напон:
220V 50HZ Single phase
Капацитет:
100l/мин
Брзина:
2860rpm
тековната:
1.9 На
Тежина:
6kg
R

Купувачите избираат и