.

.

Вистинска Кожа Половина Прст Ракавици Чиста Овча Црна Fingerless Хип Хоп Занитвам Женски Ракавици Екран на Допир TB07

Вистинска Кожа Половина Прст Ракавици Чиста Овча Црна Fingerless Хип Хоп Занитвам Женски Ракавици Екран на Допир TB07

DEN 972.00
DEN 1295.52
-25 %
Од стока


Вистинска Кожа Половина Прст Ракавици Чиста Овча Црна Fingerless Хип Хоп Занитвам Женски Ракавици Екран на Допир TB07 Чиста овча, Тенок. Материјал : Надворешниот кожа (чиста овча), нема надеж. Големина : M, средни, погоден за дланка обемот помалку од 19cm. Моделот е дланка турнеја е 19cm, а таа е погодна да се носат М код во фотографијата. Рака обемот мерење метод : Користете мека владетел да се измери околу вашата дланка, со исклучок на палецот .
КАКО ДА МЕРЕЊЕ
Мерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Рекорд на обемот на мерење-ова ќе биде вашата ракавица големина.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водат.
Детали sho
СОВЕТИ :
1.Поради различни производни пакети, метал логото декорација на ракавици се испраќаат по случаен избор. Можете да ги примите ракавици со метални логото декорација, не можат да имаат метал логото декорација. Но не влијае на квалитетот на ракавица, ако умот, ве молиме да не купи.
2.Поради се земе слики на светлината проблем и различни компјутерски монитори пиксели различни. вистинската боја и слика боја можеби ќе биде малку надвор боја.

Ракавици Големина:
M
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Бренд Име:
Арктикот СОНЦЕТО
Шаблон Тип:
Цврста
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TB07
Стил:
Моден
Материјал:
Вистинска Кожа
Одделот За Името:
Возрасни
Точка име :
Ракавици Неутрална
Материјал:
Овча
Сезоната:
Пролет/Лето Есен/Зима
Големина:
M
боја:
Црна
Карактеристики 1:
вистински кожни ракавици
Карактеристики 2:
половина прст ракавици
Карактеристики 3:
Хип-хоп Занитвам Жените Ракавици
Карактеристики 4:
Пролет Кожни Ракавици
Карактеристики 5:
возење ракавици
R

Купувачите избираат и