.

.

FoxTail & Лили Вистинска Кожа Tote Кеси Жените Моден Бренд Дизајнер Вистинска Кожа Секојдневен Рамо Crossbody Кеси Голем Капацитет

FoxTail & Лили Вистинска Кожа Tote Кеси Жените Моден Бренд Дизајнер Вистинска Кожа Секојдневен Рамо Crossbody Кеси Голем Капацитет

DEN 2394.00
DEN 4694.40
-49 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница
За повеќе кеси, кликнете тука
Можеби Ќе Сакате
Fox Tail & Лили Вистинска Кожа Tote Кеси Жените Моден Бренд Дизајнер Вистинска Кожа Секојдневен Рамо Crossbody Кеси Голем Капацитет
На Врвот Се Справи Со Кеси / Рамо Торби / Crossbody Кеси
Материјал : Cowhide / Вистинска Кожа
Тежина : Околу 0.98 kg
Димензии : Должина 34 cm * Ширина 15 cm * Висина 31 cm
Поради различни мерка метод,
1-3 см грешка е нормално.
За Кожа
Кожа Заштита
Нашата Фабрика
Совети за Вас

Големина:
34 x 15 x 31 CM
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Европски и Американски Стил
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
FOT91
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
FoxTail&Лили
Обликот:
композитни торба
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Пол:
Жените / Дами / Жени / Девојки
Главен Материјал:
Cowhide / Вистинска Кожа
Обработка метод:
мека површина
Популарната Елемент:
Тема
Одговара Сезона:
Сите Сезони
дизајн:
Голем Tote Кеси за Жени
Шема:
Вистинска Кожа Торба Жени
Тип:
Луксуз Во Вистински Кожни Чанти Жени
Стил:
Едноставен / Мода / Неврзан / Домот
Повод:
Партија / Shopping / Работа / Патување
R

Купувачите избираат и