.

.

2018 Мода Европски и Американски Жени Кожа Гласник Цветови, Везови Висок Квалитет Канцеларија Дами Рамо Crossbody Tote

2018 Мода Европски и Американски Жени Кожа Гласник Цветови, Везови Висок Квалитет Канцеларија Дами Рамо Crossbody Tote

DEN 1218.00
DEN 2029.92
-40 %
Од стока


SHYOJO МОДЕН БРЕНД ТОРБА
Карактеристики :
· 100% Сосема Нов
· 100% Сосема Нов Жените Чанта ,Гласник Торба ,Торба,Жените Tote ,Спојки,Чанта
· Тежина : 0.85 kg(Приближно)
· 4 Бои
· Големина : 26cm x 25cm x 13cm
· Модел : Мода
Чанти како девојка неопходни тај-во декорација, Модерен плима, душо беа од различен стил на Интерпретација на различни стилови.
Задоволство Гаранција :
Ние гарантираме за сите на нашите производи и услуги. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување ќе се целосно рефундирање на трошоците на вашиот производ (со исклучок на врежани или извезени предмети). Ние треба да се направи грешка во обработка на вашата нарачка, ние ќе го направи превозот аранжмани за да се производот се врати и да се претпостави поврзани трошоци.
Како компанија која секогаш расте, ние се стремиме да подобро себеси. Сакаме да се слушнат предлози и коментари во врска со било кој од нашите производи и услуги.
Превозот :
1. Превозот метод
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ е преку Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост
Земја
Прибл. Време на испорака
Сад / Велика Британија / Австралија/Канада
15-30 дена Wroking
Бразил / Јужна Америка
Генерално 20-35 workingday дена
Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа и другите региони
Ако сакате да го испратите вашиот објект со ЕМС, DHL, UPS-от или било какви Други начини на транспорт, ве молиме контактирајте со нас за рамнотежа товар пред да плаќаат.
2. Ние не додадете даноци,ДДВ или било какви други скриени трошоци. Во посебни случаи, може ќе треба да ги плати увозните давачки за одредени стоки, сепак, ние обично се применуваат на стоки, како подарок / примерокот во комерцијална фактура, и што се обидува да ви помогне да се избегне или минимизира било GST, ДДВ или други увозни даноци.

Големина:
(30cm
Бренд Име:
SHYOJO
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Патент Кожа
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Вез
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број На Модел На:
FLB-093
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
боја:
Црна и така натаму
Стил:
Луксуз,Мода
девојка подарок:
Yes
Мајката Подарок:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот
Функција:
Водоотпорен
нова година подароци:
Yes
Денот на вљубените Торба:
Yes
Божиќ Подарок:
Yes
простор:
големи
R

Купувачите избираат и