.

.

steelsir Нов Луксузен Рамо Кеси За Жените 2018 Пролет Лето Секојдневен Густа Мрежа Ретро Женски Синџир Гласник Кеси

steelsir Нов Луксузен Рамо Кеси За Жените 2018 Пролет Лето Секојдневен Густа Мрежа Ретро Женски Синџир Гласник Кеси

DEN 1391.00
DEN 1464.00
-5 %
Од стока


широк 24cm висока 13cm дебели 3cm, појас 120cm(separable) тежина : 0.5 кг

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел
Декорација:
Заклучување,Синџири,Ruched
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
steelsir
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
802
Стил:
Повик
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Повод:
Повик
боја:
Црна
Декорација:
метал цвеќиња
R

Купувачите избираат и