.

.

најлон ранец машки Комбинација заклучување на бизнис патување usb полнење да се Заштитат од кражба полнење ранец женски слободно училиште торба

најлон ранец машки Комбинација заклучување на бизнис патување usb полнење да се Заштитат од кражба полнење ранец женски слободно училиште торба

DEN 1272.00
DEN 2495.52
-49 %
Од стока


Се продава како топла колачи ранец Човек хан издание плима студент ранец, торба слободното патување бизнис компјутерски пакет бесплатен превозот Опис :
. Стил : бизнис/OL
. Да се приспособат на компјутер големина : 15.6 инчи
. Назад : бафер памук
. Материјал : Оксфорд ткаенина
. Зборуваме сметководствена дел тип : мека рака
. Затворање : патент
. Компјутер sidekicks багаж торба видови : patch џеб внатре
. Популарната елемент : автомобил шиење
. Дизајн : чиста боја
. Кеси цврстина : мека
. Двојно корен материјал во материјал : полиестер
. Внатрешна структура : темно торба патент торба ламинат патент кеса кеса документација
. Во внатрешноста на чантата големина : висока 47 * 30cm широк * 20 цм дебели
Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
Пријателски Потсетување :
Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен
Забелешка 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Превозот Услови : стандардна Услуга е Кина пост воздухопловната. Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда.

Тип На Објект:
Ранци
Декорација:
Буква,Appliques,Синџири,Возбудува,Занитвам,Везови,Ремени,Ниту,Шупливи Надвор
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Техника:
Жакард
Бренд Име:
LAUE VNSA
Број На Модел На:
L046
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Капацитет:
20-35 Литарски
Обвивка Материјал:
Полиестер
Името на:
Рамената торба за лаптоп
Се применуваат тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Функција:
Носат-отпор, enquiring, водоотпорен, дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат на тип на производ:
Уредот, лаптоп, таблет
Пакет структура:
Компјутер sidekicks
Производот Категорија:
Торба за лаптоп
На ткаенина:
Водоотпорен најлон
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
боја:
Темно сина, црна, црвена, кафеава,
R

Купувачите избираат и