.

.

водоотпорен најлон двојно торба боја љубители торба на студентите вреќа слободното патување на USB полнење ранец 2018 слободни holograms

водоотпорен најлон двојно торба боја љубители торба на студентите вреќа слободното патување на USB полнење ранец 2018 слободни holograms

DEN 1391.00
DEN 2317.92
-40 %
Од стока


Се продава како топла колачи ранец Човек хан издание плима студент ранец, торба слободното патување бизнис компјутерски пакет бесплатен превозот Опис :
. Стил : бизнис/OL
. Назад : бафер памук
. Материјал : Оксфорд ткаенина
. Зборуваме сметководствена дел тип : мека рака
. Затворање : патент
. Компјутер sidekicks багаж торба видови : patch џеб внатре
. Популарната елемент : автомобил шиење
. Дизајн : чиста боја
. Кеси цврстина : мека
. Двојно корен материјал во материјал : полиестер
. Внатрешна структура : темно торба патент торба ламинат патент кеса кеса документација . Во внатрешноста на чантата големина : висок 44* 28 см широк * 16cm дебели
Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
Пријателски Потсетување :
Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен
Забелешка 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Превозот Услови : стандардна Услуга е Кина пост воздухопловната. Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.

Тип На Објект:
Ранци
Декорација:
Писмо,Да Ги Заклучуваат,Appliques,Синџири,Возбудува,Батон,Везови,Ремени,Ниту,Шупливи Надвор
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
лаптоп торба за 15.6
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LAUE VNSA
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Затворање Тип:
Патент
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Жакард
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Капацитет:
20-35 Литарски
Обвивка Материјал:
Полиестер
Името на:
Рамената торба за лаптоп
боја:
Црна,
Се применуваат на тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Функција:
Носат-отпор, enquiring, водоотпорен, дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат тип на производ:
Уредот, лаптоп, таблет
Производот Категорија:
Торба за лаптоп
На ткаенина:
Водоотпорен најлон
Торба големина:
15.6 инчи бренд мажите лаптоп, лаптоп ранец
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
R

Купувачите избираат и