.

.

Нови и оригинални DH48S-S(JSS48A-S) C-Lin временско реле AC220V, DC24V (прилог База поддршка)

Нови и оригинални DH48S-S(JSS48A-S) C-Lin временско реле AC220V, DC24V (прилог База поддршка)

DEN 1104.00
Од стока


100% Нови и оригинални DH48 S-S(JSS48 A-S) C-Lin временско реле AC220 V, DC24 V (прилог База поддршка)
Произведено во Кина
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа.

Големина:
DH48S-S AC220V, DH48S-S DC24V
Употреба:
Општа Намена
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Број На Модел На:
DH48S-S(JSS48A-S)
is_customized:
Yes
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
.
R

Купувачите избираат и