.

.

2018 У Врат Солидна Femme Исече Врвот Жените Тенкови Блузи Без Ракави Обичај Памук Логото Текст Фото Печатени Женски Tee Кошула Панк Исечете

2018 У Врат Солидна Femme Исече Врвот Жените Тенкови Блузи Без Ракави Обичај Памук Логото Текст Фото Печатени Женски Tee Кошула Панк Исечете

DEN 434.00
DEN 586.56
-26 %
Од стока


Бесплатни Големина : Градите на 76-102cm

Големина:
One Size
Бренд Име:
YL
Материјал:
Памук,Spandex
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
PL014
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
R

Купувачите избираат и