.

.

3D Злато Метал Помине Уметност Декорација Додатоци Морски стил Помине Материјали Тркала Нокти Убавина Алатки Школка Conch морска ѕвезда Дизајн

3D Злато Метал Помине Уметност Декорација Додатоци Морски стил Помине Материјали Тркала Нокти Убавина Алатки Школка Conch морска ѕвезда Дизајн

DEN 55.00
DEN 61.92
-11 %
Од стока

Спецификација : Материјал : метал Големина : Како на сликата прикажани Количина : 1 Кутија Боја : 7 Морски стил Модели достапни Пакет Содржина : 1 Кутија Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн. Забелешка : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ви благодариме за разбирањето!

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
6CM*6CM
Број На Модел На:
ноктите школка тркала ZP
Бренд Име:
Големи Dijit
Материјал:
Метал
Количина:
1 Тркала
Тежина:
15g
боја:
Злато
Стил:
морски стил
R

Купувачите избираат и