.

.

3D Помине Rhinestones & Украси Помине Уметност Украси Кристали

3D Помине Rhinestones & Украси Помине Уметност Украси Кристали

DEN 1632.00
Од стока


боја:
ML128, ML56, ML153, ML159, ML160, ML165, ML166, ML170, ML132, ML130, ML55, ML154, ML158, ML161, ML164, ML167, ML169, ML1143, ML131, ML155, ML157, ML162, ML163, ML168, се Меша модел
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
100pcs/многу
Тежина:
100g
Големина:
Full size
Број На Модел На:
ML
R

Купувачите избираат и