.

.

Hisenlee 1728pcs Гламурозна Бонбони Боја 6 Големини Синтетички Цветен Опал Кристал StickerDIY Gleaming Желе Помине Уметност Ѕвезденото

Hisenlee 1728pcs Гламурозна Бонбони Боја 6 Големини Синтетички Цветен Опал Кристал StickerDIY Gleaming Желе Помине Уметност Ѕвезденото

DEN 441.60
Од стока

Hisenlee 1728pcs Гламурозна Бонбони Боја 6 Големини Синтетички Цветен Опал Кристал Sticker DIY Gleaming Желе Помине Уметност Гламур ги Красат Бренд Име : Hisenlee
Материјал : Стакло протеини
Број : N10068-015N10068-018
Количина : 1728pcs
големина : 4 Бои Опис :
>> Што е вашиот бренд?
HISENLEE Бренд припаѓа на YIWU CHONGKE Ко. Ltd која компанија е фокусот врз Помине Уметност за речиси 5 години. >> Што е HISENLEE Цел? Посветени на обезбедување на најдобри квалитет Помине Уметност >> Што е Духот За HISENLEE? Се пренесе позитивни оптимизам до дух, за секој клиенти. >> Превозот И Ракувањето 1. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби. 2. Посебни Барања : ве Молиме контактирајте со нас пред купување на плаќање и кажете ни посебни барања.
Ние ќе ви кажам во рок од 24 часа, без разлика дали ќе може да одговори на вашите барања. По потврдување плати повторно. 3. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака /Кина Пост . Под $5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот. Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас. 4. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
Hisenlee
Материјал:
Стакло
Количина:
1728pcs
Големина:
6size 1.3mm-2.8mm
Број На Модел На:
N10068-15 N10068-18
Тежина:
10g
6size 1.3 мм-2.8 mm:
Опал Ултравиолетови Гел Полиран И Го Гмечи
Синтетички Опал Помине Уметност Протеини Вода Моб:
Убавината Моделирање Дизајн На Шарени Протеини
DIY Флеш Прав Блескав Оклоп Гем:
Шармот На Протеини Камен Ноктите
Бонбони Боја Мал Камен Помине Уметност:
Блескавата Желе Протеини Декорации
Станот Дното Без Кристал Дијамант Филм:
Помине Уметност Rhinestones За Занаети Помине Налепница
R

Купувачите избираат и