.

.

Се продаде во загуба!! 68pcs/пакет Златно жолта микс големина на топ-ниво кристално стакло материјал да се шие на rhinestones,diy свадба декорација

Се продаде во загуба!! 68pcs/пакет Златно жолта микс големина на топ-ниво кристално стакло материјал да се шие на rhinestones,diy свадба декорација

DEN 187.00
DEN 374.40
-50 %
Од стока


Топ-ниво кристално стакло материјал да се шие на кристал, фабрика производство, продажба во загуба.
Точка име : да се Шие на камења
Боја : Златна жолта
Големина : микс големина
Облик : микс форма
Материјал : стакло, метал сребро назад со дупка.
Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите. Квалитетот е најдобар и цена е најниска. Нашиот профит се многу ниски, па за нарачки помалку од $5, ние ќе испрати економски пакети (парцели немаат следење на информации). Повеќе од $5, ние ќе испратиме стандард логистика (со следење на информации). Сепак, без оглед на економските пакет или стандард класа, ние сме посветени на целосна наплата ако пакет е изгубен во текот на транспортот.
【Фото покаже】 Стока слики се направени во физичка форма. Поради влијанието на времето, светлина, технологија, камери и монитори, ќе има некои хроматските аберации на слики, на која не е голем квалитет причина.

боја:
Златно жолта 68pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
SW07
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
микс форма
боја:
Златно Жолта
Материјал:
AAAA+ Кристално Стакло
Големина:
mix size
Пакување квалитет:
68pcs/пакет
R

Купувачите избираат и