.

.

EMMROD Нови Глувчето риболов мамка Вештачки Мека мамка 5 бои 7g 5cm Мали животни Намамат мамка одговараат на

EMMROD Нови Глувчето риболов мамка Вештачки Мека мамка 5 бои 7g 5cm Мали животни Намамат мамка одговараат на

DEN 168.00
DEN 239.04
-30 %
Од стока


EMMROD Нови Глувчето риболов мамка Вештачки Мамки Мека мамка 7g 5cm Мали животни мамки Намамат мамка одговараат на
вклучува : 1 buc

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
EMMROD
Број На Модел На:
глувчето
R

Купувачите избираат и