.

.

1.5/1.7/1.9 м Главата Прстен Prong Харпун Копје Род Риба Натопи Нето-Телескопски Бар Пол MAY19_35

1.5/1.7/1.9 м Главата Прстен Prong Харпун Копје Род Риба Натопи Нето-Телескопски Бар Пол MAY19_35

DEN 348.00
DEN 446.88
-22 %
Од стока

Силни и издржливи Може да биде лесно,лесно да се носат Многу добар риболов материјали Спецификации : Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : Вкупна должина : 1.5 м/1.7 m/1.9 м Боја : Златна/сребрена Количина : 1 компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува( без мало пакет) : 1pc * риболов прачка(други додатоци демо на сликата не е вклучена) СЛИКИ :

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Река,Поток
Број На Модел На:
Копје Род
Бренд Име:
OOTDTY
Тврдост:
Тешко
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Топ Дијаметар:
Други
категорија:
Други
R

Купувачите избираат и