.

.

ohhunt Лов Riflescope 2.5-10X40E Тактички Opticsl Комбинација Место со Црвени Ласерски Очи и Црвена Точка Пушка Опсег 20mm Железнички

ohhunt Лов Riflescope 2.5-10X40E Тактички Opticsl Комбинација Место со Црвени Ласерски Очи и Црвена Точка Пушка Опсег 20mm Железнички

DEN 3745.00
DEN 4161.12
-10 %
Од стока

ohhunt Лов Riflescope 2.5-10 X40 E Тактички Opticsl Комбинација Место со Црвени Ласерски Очи и Црвена Точка Пушка Опсег 20mm Железнички Спецификација: Бренд OHHUNT Модел 2.5-10 X40 E Зголемување
2.5 X-10 X Цел Леќа (mm) 40mm Нето Тежина(g) 680 Должина(mm) 205 Кликнете Вредност 1/4" Око Олеснување(инчи) 2.76 Паралаксата Поставување 100yds Max.Кота/Windage(moa)
60 (Пример : 50 MOA е околу 25 MOA од центар.) Железнички Тип Picatinny Weaver Железнички Планината Спецификации (Црвена Точка Очите) : Неограничен поле на гледање. Домување материјал се направени од Алуминиум. Погодна за секој 20mm weaver/стандарден picatinny железница. Паралаксата-бесплатно со неограничен око олеснување. Недопрени од екстремни временски услови. Издржливи и сигурен конструкција. Црвена Зелена осветлена точка интензитет. Повеќе нивоа, притиснете го копчето за прилагодување на осветленоста. Точка очите со windage и висина прилагодување. Спецификации (Црвени Ласерски Поглед) : Switch Оперативни Тип : Push-копче за вклучување/исклучување Ласерски Излезна Моќност : <5mw Ласерска бранова Должина : 625-660nm Црвени Ласерски Батерија Тип : LR44 (AG13) Копчето Батеријата * 3
Трговија на големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количество ПЛАЌАЊЕ : не прифаќаме aliexpress плаќање само.

Бренд Име:
ohhunt
Тип:
Пушка
Број На Модел На:
2.5-10X40E Riflescope
Функција:
Леќа
Тип:
Пушки опсегот
Оптички Слој:
Целосно мулти-обложени оптика
Reticle Изградба:
Жица Reticle
осветлени reticle:
црвена,зелена
Паралаксата На Вредноста:
NO
Windage/Кота Кодот:
NO
стартна рамнина:
Вториот Стартна Рамнина
Поглед железнички тип:
Picatinny,weaver железнички
Водоотпорен/Fogproof/Shockproof:
Yes
Вклучуваат:
Црвена точка,црвени ласерски очи, и Riflescope
R

Купувачите избираат и