.

.

SMRC S10 2.4 G 4-ОСКАТА далечински управувач quadcopter летало со HD камера рк dron cam FPV wifi професионални хеликоптер лесно игра играчка

SMRC S10 2.4 G 4-ОСКАТА далечински управувач quadcopter летало со HD камера рк dron cam FPV wifi професионални хеликоптер лесно игра играчка

DEN 1631.52
Од стока

Претпазливост!!! 1. Бидејќи на батеријата потрошувачка на енергија по долги транспорт, ве молиме целосно наполнета пред играње, со цел за целосно да уживате во летало. 2. Ве молиме прочитајте ги прирачник за корисникот внимателно пред да работат. Постојат 2 типа на мотори и пропелери (A & B), ве молиме да ги инсталирате правилно пред да работат. 3. Постојат неколку SKUs (опции) под летало (на пример : со камерата и без камера), различни SKUs доби различни цени. Ве молиме прочитајте ги внимателно пред ставање на ред. Поради законите на international express, пакетот не може да се врати откако се испраќаат надвор, се надеваме на вашето разбирање. 4. Резервни делови се достапни во нашата продавница, ве молиме контактирајте го нашиот службеници, ако е потребно. Покрај тоа, дополнителни батерии исто така е достапен и на превозот метод е преку Турција Регистрирани Пакет. 5. Не заборавајте да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. И се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите службеници, ако имате било какви прашања во врска со производите. Ние веруваме дека ќе добие задоволни одговор.

Бренд Име:
CONG МИНГ GU ИГРАЧКИ
Материјал:
Метал,Пластика,Карбонски Влакна
Пакетот Вклучува:
Оригинална Кутија,Батериите,Оперативни Инструкции,Полнач,Далечински Контролер,Camera,USB Кабел
Далечинска Контрола:
Yes
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Далечински Растојание:
околу 100 метри
Димензии:
31*31*14cm
Извор На Енергија:
Електричен
Полнење Напон:
110V-220V
Време На Полнење:
60 минути
Предупредување:
> 14 години
Приклучоци Тип:
USB кабел
Моторни:
Четка Мотор
Контролор На Батеријата:
1.5 V AA*4 (не се вклучени)
Контрола На Канали:
4 Канали
Акција Време:
околу 10 минути
Контролор На Владата:
MODE2
Возраст Опсег:
Grownups,> 14 години
Број На Модел На:
SMRC S10
сертификација:
3C
Бар-кодот:
No
Тип:
Хеликоптер
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
R

Купувачите избираат и