.

.

SMRC S1 мини рк летало со hd wifi камера џеб Selfie 2.0 ПРАТЕНИК WiFi FPV Реално Време Виткање Хеликоптер за Chrismas играчка момче подарок

SMRC S1 мини рк летало со hd wifi камера џеб Selfie 2.0 ПРАТЕНИК WiFi FPV Реално Време Виткање Хеликоптер за Chrismas играчка момче подарок

DEN 1295.52
Од стока

Претпазливост!!! 1. Бидејќи на батеријата потрошувачка на енергија по долги транспорт, ве молиме целосно наполнета пред играње, со цел за целосно да уживате во летало. 2. Ве молиме прочитајте ги прирачник за корисникот внимателно пред да работат. Постојат 2 типа на мотори и пропелери (A & B), ве молиме да ги инсталирате правилно пред да работат. 3. Постојат неколку SKUs (опции) под летало (на пример : со камерата и без камера), различни SKUs доби различни цени. Ве молиме прочитајте ги внимателно пред ставање на ред. Поради законите на international express, пакетот не може да се врати откако се испраќаат надвор, се надеваме на вашето разбирање. 4. Резервни делови се достапни во нашата продавница, ве молиме контактирајте го нашиот службеници, ако е потребно. Покрај тоа, дополнителни батерии исто така е достапен и на превозот метод е преку Турција Регистрирани Пакет. 5. Не заборавајте да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. И се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите службеници, ако имате било какви прашања во врска со производите. Ние веруваме дека ќе добие задоволни одговор.

Тип:
Хеликоптер
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
CE:
Тип
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Материјал:
Пластика,Карбонски Влакна,Метал
Контрола На Канали:
4 Канали
сертификација:
CE
Полнење Напон:
110-220v
Приклучоци Тип:
USB кабел
Број На Модел На:
SMRC S1
Време На Полнење:
за 10mins
Контролор На Батеријата:
1.5 V ААА*3 (не се вклучени)
Пакетот Вклучува:
Оперативни Инструкции,Батериите,USB Кабел,Далечински Контролер,Оригинална Кутија,Полнач,Камера
Бренд Име:
CONG МИНГ GU ИГРАЧКИ
Извор На Енергија:
Електричен
Далечинска Контрола:
Yes
Моторни:
Четка Мотор
Акција Време:
за 10mins
Далечински Растојание:
околу 100
Бар-кодот:
No
Возраст Опсег:
> 14 години,Grownups
Димензии:
Пати
Тип Број:
S1
Контролор На Владата:
MODE2
R

Купувачите избираат и