.

.

Симпатична Ракави Чипка Флорални Romper 2017 Ново Бебе Бебе Девојка Romper Jumpsuit Облека Лето Sunsuit Бебе Облека На Децата

Симпатична Ракави Чипка Флорални Romper 2017 Ново Бебе Бебе Девојка Romper Jumpsuit Облека Лето Sunsuit Бебе Облека На Децата

DEN 216.00
DEN 263.04
-18 %
Од стока


Опис
Најновите Модата Бебе Девојки Romper !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Romper
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 38 cm 23 см 0-6 Месеци 80 40 cm 24 см 6-12 Месеци 90 42 см 25 см 12-18 Месеци 100 44 cm 26 cm 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Памук мешавина
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
бебе romper
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
pudcoco
R

Купувачите избираат и