.

.

Funmi 4PCS Перуанскиот Лабава Бран Снопови со Затворање Човечка Коса на Снопови со Затворање Перуанскиот Богородица Коса за Коса Салон

Funmi 4PCS Перуанскиот Лабава Бран Снопови со Затворање Човечка Коса на Снопови со Затворање Перуанскиот Богородица Коса за Коса Салон

DEN 4861.00
DEN 9531.36
-49 %
Од стока


Уверение Тип На Коса:
Богородица Коса
Протегала должина:
затворање дизајн:
Средниот Дел, Слободни Дел, Три Дел
Bleachability:
Ниво 8
Текстура:
Лабава Бран
Бренд Име:
funmi
Најкус Коса Дел:
R

Купувачите избираат и