.

.

ChenJGhee 2018 Мода Девојки Лето Сандали Принцеза СТП Со Кристал Деца Чевли Нови детски Фустан Чевли Плажа Сандали Мека

ChenJGhee 2018 Мода Девојки Лето Сандали Принцеза СТП Со Кристал Деца Чевли Нови детски Фустан Чевли Плажа Сандали Мека

DEN 457.00
DEN 508.32
-10 %
Од стока


J Ghee Мода Девојки Лето Сандали Принцеза СТП Со Кристал Деца Чевли Нови детски Летни Чевли Топла Продажба 16-22.6 CM Слатка
Број на модел : 001-TZ
Боја : злато, сребро.
Големина : Евро големина 26-36, ве молиме обратете се до под големина на табелата.

Чевли Големина:
8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Возраст Опсег:
32M,30M,31M,33M,22M,9T,25M,4T,27M,34M,24M,5T,26M,6T,35M,23M,3T,10T,12T,29M,28M,7T,11T,8T
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Декорација:
Кристал
Кожа Стил:
Мека Кожа
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пол:
Девојки
Пета Тип:
Станот со
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Сандала Тип:
Гладијатор
Затворање Тип:
Еластична бенд
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
ChenJGhee
R

Купувачите избираат и