.

.

12pcs/ Set Кутија Мешани Ласерски Помине Сјајот Совети Мулти-Боја, Сјај во Прав Сјајна Нокти Сјајот во Прав Помине Уметност Декорација -30

12pcs/ Set Кутија Мешани Ласерски Помине Сјајот Совети Мулти-Боја, Сјај во Прав Сјајна Нокти Сјајот во Прав Помине Уметност Декорација -30

DEN 137.00
DEN 195.36
-30 %
Од стока


12pcs/ Set Кутија Мешани Ласерски Помине Сјајот Совети Мулти-Боја, Сјај во Прав Сјајна Нокти Сјајот во Прав Помине Уметност Декорација
Опис
100% сосема нов
Погоден за користење на врвот на ноктите полирање ,УВ гел систем,за Стручни или за Домашна Употреба.
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.
Материјал : Кристал
Боја : случајни боја
Функција : Помине Уметност Декорации
Пакет :
12 x Мини Мушка Декорација
Ве молиме Имајте во предвид : Поради различни серија , капацитетот ќе имаат малку поинаква . Ви благодариме за разбирањето
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Продавачот за испорака метод ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
B051686
Бренд Име:
MAKEUPEATING
НЕТО-WT.:
/
Количина:
12pcs
Материјал:
/
R

Купувачите избираат и