.

.

200xsize: 6x80cm ( 75+5cm трипер) јасно OPP само лепило пакување кеси за чадор , цевки, столбови, молив, масло пенкала род

200xsize: 6x80cm ( 75+5cm трипер) јасно OPP само лепило пакување кеси за чадор , цевки, столбови, молив, масло пенкала род

DEN 1045.00
DEN 1188.00
-12 %
Од стока

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодариме
Име : јасно opp самолепливи пакување кеси за списанија, весници, фотографии, Cd-а, леб, пуканки, ореви
Големина : 6*80см =6 *(75см+5cm) (1cm=0.39 инчи)
големината на телото : 6x75 CM
материјал : OPP храна одделение,
Количина : 200pieces/многу
употреба : како што се облека, накит, играчки, филм, списанија, весници, фотографии, Cd, CD-то леб, пуканки, ореви ве молиме остатокот увери дека употребата на храна одделение, Прашина и водоотпорен,
*работи во чантата само за референца.

Бренд Име:
eKangbuy
Големина:
M
Број На Модел На:
W
Материјал:
BOPP
Спецификација:
veries
Материјали:
Количина:
200pcs
Употреба:
Широко се користи iclothing, накит, играчки, филм, леб, пуканки, ореви
R

Купувачите избираат и