.

.

Пластични Јасно Отворот + Бакар Прстен за Алто Ио Saxophone Sax

Пластични Јасно Отворот + Бакар Прстен за Алто Ио Saxophone Sax

DEN 600.00
Од стока


100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на слика прикажана на Пластика се лесни Sax Отворот.
Совршен intonation и добар квалитет.
Одлични динамички опсег и светла звук.
1pc Додаток за Алто Saxophone.
Спецификација :
Материјал : Пластика
Боја : транспарентна
Објектот Големина : Прибл. 9 * 2.7 * 2.7 cm / 3.5 * 1 * 1in
Објектот Тежина : Околу. 22g / 0.7 оз
Пакет Големина : Прибл. 9 * 3 * 3cm / 14.5 * 1.2 * 0.08 во
Пакет Тежина : Околу. 24g / 0.8 оз
Пакет листата :
1 * Saxophone Отворот

Тон:
Eb
Тело Материјал:
Дувачкиот
Глава Материјал:
bakelite
Тип:
Паѓа Мелодија B (C)
Број На Модел На:
Ио Saxophone Sax
Бренд Име:
Edelweiss
Површината Материјал:
Gilding
R

Купувачите избираат и