.

.

Оригиналниот Тајван MUSEADF Алто Saxophone 18k Злато Електрофореза Инструмент што е Посветен Месинг цевка тело Saxophone Е Рамен Saxofone

Оригиналниот Тајван MUSEADF Алто Saxophone 18k Злато Електрофореза Инструмент што е Посветен Месинг цевка тело Saxophone Е Рамен Saxofone

DEN 68400.00
DEN 72000.00
-5 %
Од стока


Тајван Оригинални MUSEADF 18k Електрофореза Злато Алто Saxophone Инструмент што е Посветен Месинг цевка тело Saxophone Е Рамен Saxofone

Број На Модел На:
MUSEADF
Тон:
Eb
Тип:
Паѓа Мелодија E (F)
Тело Материјал:
Дувачкиот
Глава Материјал:
bakelite
Бренд Име:
MARGEWATE
Површината Материјал:
Електрофореза Злато
R

Купувачите избираат и