.

.

6pcs Сирена Шминка Четки Поставите Фондацијата Меша во Прав Сенки Контура Руменило Естетската Убавина Сочинуваат Алатка за Полнење

6pcs Сирена Шминка Четки Поставите Фондацијата Меша во Прав Сенки Контура Руменило Естетската Убавина Сочинуваат Алатка за Полнење

DEN 181.44
Од стока

1. Четка сет содржи различни моден дизајн четки, кој е практичен и може да ги задоволи своите основни потреби на секојдневната примена. 2.Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за да го користите и ќе обезбеди голема грижа за вашата кожа. 3.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус. 4. Нејзините шарени четка за коса е модерен и атрактивен, тоа ќе не бледнее или намалува, можете да го користите подолго време. Пакет Вклучувајќи : 6pcs Шминка Четка (50 G) Спакувани во Меур Торба.

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
bingfuchun
Рачка Материјал:
Пластични
Големина:
normal
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
BFC505
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Количина:
6Pcs
R

Купувачите избираат и