.

.

Висок крајот Т Серија Солидна Бамбус Кратко се Справи со Domed Форма Кабуки Четка Круг Фондацијата ББ Крем Четка Шминка

Висок крајот Т Серија Солидна Бамбус Кратко се Справи со Domed Форма Кабуки Четка Круг Фондацијата ББ Крем Четка Шминка

DEN 371.00
DEN 431.52
-14 %
Од стока


Супер Убаво Квалитет
Висок крајот Т Четка Domed Форма Кабуки Четка
Солидна Бамбус Рачка + Парична Казна Синтетички Влакна
Четка Должина : 6cm
Коса Должина : 2cm
Вие исто така може да се допаѓа
ЗА ПАКУВАЊЕ
1). Вашата нарачка ќе биде добро спакувана со заштитен материјал.
2). Ако ви треба било посебен пакет, ве молиме контактирајте со нас однапред.
ЗА ПРЕВОЗОТ
1). Мали наредби (
2). Поради Ali Express' Правило, наредби од овие земји (руски, Шпанија, Бразил, Украина, Белорусија) треба да се испраќаат преку регистрирате mail.
Значи, со цел да ги покрие трошоците на регистрирате mail, таму ќе биде US$1.5 задолжен за секој мали наредби за помалку од US$5.
3). Нарачки >US$5 ќе биде испорачуван најдобар стандард пост метод соодветно.
4). Ако ви треба било какви посебни превозот метод, ве молиме контактирајте со нас однапред.
ЗА ПО УСЛУГА
1). Ние ви гарантираме нула ризик купување во нашата продавница.
2). За да се обезбеди вашите добри купување искуство, сите нарачки ќе биде двојна проверка пред пратката.
3). Ако ви се незадоволни со стока ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации или за да ги отворите некој спор.

Тип На Објект:
Шминка Четка
Се Користи Со:
Фондацијата
Материјал:
Синтетичка Коса
Број На Модел На:
T04
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
IDEALROYAL
Рачка Материјал:
Дрво
Количина:
1 Парче
Големина:
6cm
R

Купувачите избираат и