.

.

4pcs 4pcs Сенката за Очи Шминка Четка Поставите Меша Козметички Четки Concealer Сочинуваат Алатки

4pcs 4pcs Сенката за Очи Шминка Четка Поставите Меша Козметички Четки Concealer Сочинуваат Алатки

DEN 59.00
DEN 72.48
-19 %
Од стока


Спецификации
100% сосема нов и висок квалитет
големина како на сликата покажува
Ви даде беспрекорна фондацијата секој пат кога апликацијата
Не ленти и без области со премногу шминка или премалку
Со уникатен дизајн,кој е совршен за вас да се применуваат течни основа на вашето лице
Пакетот вклучува : 4 парчиња сочинуваат четки

Тип На Објект:
Шминка Четка
Се Користи Со:
Фондацијата
Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
4 парчиња
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Големина:
1 SET
Рачка Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
QL12
Бренд Име:
МИС РОУЗ
R

Купувачите избираат и