.

.

Професионална Шминка Четки Мулти-Функција Лице во Прав Фондацијата Контура Четка Козметички Сочинуваат Алатки ТФ

Професионална Шминка Четки Мулти-Функција Лице во Прав Фондацијата Контура Четка Козметички Сочинуваат Алатки ТФ

DEN 50.00
DEN 62.40
-20 %
Од стока

Пластика, Дрво, Capillary Влакна сосема нов и висок квалитет на неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници Вкупна должина : 16.5 mm Апликација / 6.49 " Дупка димензии : Дијаметар : Прибл 10мм / 0 : 39 ", Длабочина : Апликација 3 mm / 0.12" Коса : Примена 20x20mm / 0.63 "x 0.98" (L x W) Мет Пластична Рачка : Примена 80mm / 3.15 " Екстра Сила Alumium Совет : Апликацијата 55мм / 2.17 "Антибактериски Влакна Влакна : Примена 16mm / 0.63" пакет, вклучувајќи : 1 компјутер Четка известување : поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Желба Листа"
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Тип На Објект:
Шминка Четка
Се Користи Со:
Blusher
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Број На Модел На:
NO
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
16.5*2*2 cm
Количина:
1
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Материјал:
Дрво
R

Купувачите избираат и