.

.

VVHUDA Око Сенки Палети Вегетаријанска Актовите Нијанси 9 Притисне Прав Козметика Сет за Полнење Про Топло Природни Крајната Smoky Сенки

VVHUDA Око Сенки Палети Вегетаријанска Актовите Нијанси 9 Притисне Прав Козметика Сет за Полнење Про Топло Природни Крајната Smoky Сенки

DEN 316.00
DEN 479.52
-34 %
Од стока


VVHUDA Око Сенки Палети Вегетаријанска Актовите Нијанси 9 Притисне Прав Козметика Сет за Полнење Про Топло Природни Крајната Smoky Сенки

Тип:
Сенката За Очи
Состојка:
Talc, Мика, Силика
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Заврши:
Трепет,Мат
Број На Модел На:
шминка палета
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Количина:
1pc
Корист:
Лесно да се Носат
Големина:
Full Size
НЕТО-WT.:
9*4g
Бренд Име:
VVHUDA
Земја/Регион на Производство:
Кина
Форми:
9
R

Купувачите избираат и