.

.

15 Бои Еден Печен Долготрајни Сенката За Очи Во Прав Палета Сенки Шминка Maquiagem

15 Бои Еден Печен Долготрајни Сенката За Очи Во Прав Палета Сенки Шминка Maquiagem

DEN 66.00
DEN 81.60
-19 %
Од стока


Ако ви се допаѓа овој објект ,ве молиме да го додадете во Листата на Желби ,доколку ви се допаѓа нашата продавница ,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^ 1 Piece Еден Печен Сенката за Очи во Прав Палета во Трепет Метален Палета Сенки
Опис На Производот
Еден Печен Сенката за Очи во Прав Палета во Трепет Метален Од UBUB
Печени технологија обезбедува ултра-мазна формула со способноста да се создаде мноштво на изглед од UBUB.
Бои :
#1 Мраз Сребро.
#2 Простор Сребро.
#3 Златна
#4 Зголеми Виолетова
#5 Браун
#6 Мраз Сина
#7 Златно Сонце
#8 Бакар
#9 Темно Бакар
#10 Ноќ Се Зголеми
#11 Moon Светлина
#12 Мадрид Златна
#13 Сува роуз
#14 Тиква Портокал
#15 Малина црвено Карактеристики : -Метален silty текстура, Блескава, lustrous бисери обезбедуваат интензивна, таписерии и мазна, лесно да се примени -Печени технологија, свилен сјај прав со високите плати-оф концентрација, без да гледа тешки. -Светлината текстура, но долготрајни до 8 часа -Добар пигмент и природен изглед, без браздата Состојки : Силиконски масла, обоени бисерна, силициум fume, природни минерални честички, микро восок, ozocerite, мика бисерна, титаниум диоксид, talc, магнезиум стеарат, petrolatum, восок, бело масло, alkyl силиконското масло, вкусови, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben Детали : Големина : 5cm*2cm(D*H) Пакет Inclding : 1 компјутер Палета Сенки
'.

Тип:
Сенката За Очи
Состојка:
safe
Заврши:
Трепет,Светлечки
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Природни
сертификација:
GZTZ
Број На Модел На:
Сенката За Очи
Сертификат Број:
ZW592
Количина:
1
Големина:
Full Size
Единствена боја/мулти-боја:
Единствена боја
НЕТО-WT.:
8g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
МИС РОУЗ
R

Купувачите избираат и