.

.

8153263880/ 8121911700/96181508 За DAEWOO LANOS LEGANZA NUBIRA Espero Kalos Matiz Nexia Rezzo Опел Сензор на Температура на Вода

8153263880/ 8121911700/96181508 За DAEWOO LANOS LEGANZA NUBIRA Espero Kalos Matiz Nexia Rezzo Опел Сензор на Температура на Вода

DEN 242.00
DEN 268.80
-10 %
Од стока


APEEK SKTOO 8153263880/ 8121911700/96181508 За DAEWOO LANOS LEGANZA NUBIRA Espero Kalos Matiz Nexia Rezzo "Опел" Сензор на Температура на Вода
Ве молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено. Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е наведена во табелата подолу, а кои се дел на вашиот сензор натпревари еден подолу за што ние не можат да прифатат се враќа за предмети се подредени по грешка! Со ставање на понудата ќе се потврдува дека сте го проверува компатибилноста На најдобар начин да се провери компатибилноста е да се провери дел на вашиот стар единица ако е можно, или да се јавите на вашиот главните дилери на потребните дел број. 1.Директни онлајн плаќање.се однесуваат на
2.Бидете сигурни дека сите информации е десно.Ве молиме контактирајте со нас во време ако сакате да ги промените адресата,ако не,парцели изгубиле или да се вратат назад во Кина,купувачот треба да ја плати на косата.
Сите добра се проверени и ние вети дека ќе нема квалитет проблем пред пратката.ако вашите производи имаат квалитет проблем,купувачот треба да се покаже Етикетата на Производот,треба да пакет добро,треба да го плати превозот на трошоците за враќање назад.

Бренд Име:
APEEK
Чувствителност:
11
Резолуција:
11
Мерен Опсег:
11
линеарна:
11
Hysteresis:
11
Повторливост:
11
R

Купувачите избираат и