.

.

Sequins 4mm Рамен Круг Лабава Sequins со Златен Полугласно Paillette Шиење Свадба Занает Закрпи Додатоци 20g

Sequins 4mm Рамен Круг Лабава Sequins со Златен Полугласно Paillette Шиење Свадба Занает Закрпи Додатоци 20g

DEN 89.00
DEN 127.20
-30 %
Од стока


Име : Рамни Круг отпадоци Sequins 4mm
Материјал : ПВЦ Боја : како на сликата Тежина : околу. 20g/Број (ве Молиме овозможи 1-3g разлика) Пакет : прибл 4000pcs Дијаметар : 4mm Функција : мека , удобно, може да се носи во близина на кожа, лесно железо на облека Забелешка :
1. Таму може да биде многу мала боја разлика помеѓу дамки предизвикани од фабрика производство, ние sugguest да се купи една боја во едно време. 2. Постои litlle боја разлики меѓу стоката и слики, кои се неизбежни. 3. Обично, цената е без следење. Ако сакате да ги пратите вашите pacel, ве молиме обидете се да се направи по ред над 7$.
Драг пријател;
Кога ќе изберете логистика, ве молиме да се погледне на превозот време и следење на информации. Бидејќи некои од нив се untrackable.
На пример :
1. Untrackable испорака метод : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"."Correos Економијата"."Кралската Пошта Економија".4 PX Сингапур Пост НП Pro".итн.
(Нормално испораката е околу 60 дена, ако сте во итно треба на тоа, ве молиме да размислува пред да нареди.)
2.Ако сте во итно треба на производ, љубезно ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail, Aliexpress Стандард, Премиум превозот или други изразат како DHL,EMS,UPS-от и сл.
3.

боја:
микс
Големина:
4mm20g
Обликот:
Круг
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Дебелина:
0.1 mm
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Sequins
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Тип На Производ:
Sequins
Повод:
занает проект.scropbooking.свадба фаворизира, - карта во донесувањето одлуки
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
боја:
Бело Злато, Антички Бакар Антички Месинг Црна
Sequins За Занаети:
sequin форми
paillettes:
paillette
лабава sequins:
Lentejuelas Став Coser
Lentejuelas:
Lantejoulas
Закрпи:
печ
транспарентен sequins:
Голема Сребрена Sequins
Lentejuelas Sueltas:
Pailettes Декорација
R

Купувачите избираат и