.

.

Бесплатен Превозот 24377 mr2437 2rs керамички лого (24*37*7 мм) bb90 дното заградата поправка делови имајќи

Бесплатен Превозот 24377 mr2437 2rs керамички лого (24*37*7 мм) bb90 дното заградата поправка делови имајќи

DEN 385.44
Од стока


Модел
MR24377 2 RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Димензии
Создаден (d)
24
мм
Дијаметар (D)
37
мм
Ширина (Б)
7
мм
Печати Тип
2 RS (Две страни Гума)
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
MR24377
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
no
Структура:
Челик
Тип:
Топката
is_customized:
Yes
топката материјал:
gcr15 прстени+si3n4 топки +pa66 кафез
Големина:
24/37/7 mm
HD:
7
OD:
37
ID:
24
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.08kg (0.18lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
R

Купувачите избираат и