.

.

Жешка Нов 6Pcs/Set Женски Род Крајот Топката Заеднички Лагери за Полнење M6-M18 Врвен Квалитет Имајќи Челик Топката Имајќи За Хидраулични цилиндри

Жешка Нов 6Pcs/Set Женски Род Крајот Топката Заеднички Лагери за Полнење M6-M18 Врвен Квалитет Имајќи Челик Топката Имајќи За Хидраулични цилиндри

DEN 1048.00
DEN 1746.24
-40 %
Од стока


Жешка Нов 6 Pcs/Set Женски Род Крајот Топката Заеднички Лагери за Полнење M6-M18 Врвен Квалитет Имајќи Челик Топката Имајќи За Хидраулични цилиндри Карактеристики :
осцилирачки имајќи Широко се користи во хидраулични цилиндри,фалсификување на машина,авто амортизерите и други машина лого може да носи големо оптоварување, Бидејќи надворешниот сферични инкрустирани со композитни материјали, па имајќи го во работата може да генерира само за подмачкување. Спецификации :
Материјал : Имајќи челик Тип Имајќи дијаметар На навој дупка со дијаметар Дупка длабочина должина тема теренот
001(M6) : 6mm 6mm 20mm 40mm 1mm
002(М8) : 8mm 8мм 25мм 48mm 1.25 mm
003(M10) : 10мм 10мм 30мм 57mm 1.5 mm
004(М12) : 12mm 12mm 38mm 66mm 1.75 mm
005(М16.) : 16mm 16mm 45mm 85mm 2mm
006(M18) : 18mm 18mm 50mm 90mm 1.5 mm Пакет се Вклучени :
6pcs/Set заедничко лого.

Капацитет На Моторот:
Никој
Бренд Име:
CHEERBRIGHT
Број На Модел На:
15030016
Премази:
Добар пакување
Материјал:
имајќи челик
Структура:
Сферични
боја:
како се покаже слика
имајќи дијаметар:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 16mm, 18mm
Количина:
6Pcs
дупка длабочина:
20mm, 25мм, 30мм, 38mm, 45mm, 50mm
R

Купувачите избираат и