.

.

3D Печатач & CNC THSL-500-8D Должина од 100 mm Т-тип Stepper Моторни Трапезоидна Доведе Завртка Тема 8 mm T8

3D Печатач & CNC THSL-500-8D Должина од 100 mm Т-тип Stepper Моторни Трапезоидна Доведе Завртка Тема 8 mm T8

DEN 171.84
Од стока


ако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Доведе Завртка
Бренд Име:
RDC
Премази:
/
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции
R

Купувачите избираат и