.

.

Мажите Shaper Нов Бренд Zerobodys Патент Нето Тело Корсет Bodysuit Тенок Вест 180G Powernet Ткаенина Компресира Од Градите Кон Стомакот

Мажите Shaper Нов Бренд Zerobodys Патент Нето Тело Корсет Bodysuit Тенок Вест 180G Powernet Ткаенина Компресира Од Градите Кон Стомакот

DEN 662.00
DEN 696.96
-5 %
Од стока


БРОЈ на МОДЕЛ на L41125 БРЕНД KOCLES
МАТЕРИЈАЛ
Синтетички Материјал :
90%Полиестер + 10%Spandex БОЈА Црна , Бела , Каки АТРИБУТИ
Дебелина : Умерена
Еластична : Еластичен
Стил : Мажите Тело Shaper
Мекост : Мека
Пакетот Вклучува
1*Shaper
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Азија Големина Соодветна Тежина Половината KG cm инчен S 50-65 66-83 26.0-32.7 М 65-90 83-96 32.7-37.8 L 90-105 96-107 37.8-42.1 XL 105-120 107-120 42.1-47.2 XXL 120-140 120-130 47.2-51.2 1.Оваа облека големина на информации е само за повикување само и им овозможи на 1-2cm (0.4-0.8") разликите, поради прирачник за мерење, ви благодариме!
2.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
3.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Shapers
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
L41125M
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
KOCLES
Непристојни Слика:
No
R

Купувачите избираат и