.

.

ROLILASON 19.5-21.5 cm Пурпурна циркон Создадени Оган Опал 925 Сребрен Печат Гроздобер Шарм Нараквици Жените OBs093

ROLILASON 19.5-21.5 cm Пурпурна циркон Создадени Оган Опал 925 Сребрен Печат Гроздобер Шарм Нараквици Жените OBs093

DEN 833.00
DEN 1055.04
-21 %
Од стока


Должина:
19.5cm
Бренд Име:
ROLILASON
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
OBS093
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро pleated
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Гем Боја:
Виолетова
Главниот Камен:
Создадени опал
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Обработка на време:
Еден работен ден
Метал Тип:
сребро позлатен
Хривнија Тежина:
12.3 g
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925 печат
Должина:
about 19.5 to 21.5cm
Метали Тип:
сребро позлатен
R

Купувачите избираат и