.

.

XQNI X Дизајн со Магнет Затворач Кубни Циркон 4 Бои Вистински Кожни Нараквици за Мажи Жени Луксузни Накит Роденденски Подарок

XQNI X Дизајн со Магнет Затворач Кубни Циркон 4 Бои Вистински Кожни Нараквици за Мажи Жени Луксузни Накит Роденденски Подарок

DEN 182.00
DEN 303.84
-40 %
Од стока


Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : "X" Дизајн со Магнет Затворач CZ 4 Бои се Вистинска Кожа Хривнија Материјал : Синтеза Кожа/Циркон Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 21.4 cm Позлата : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен , не е лесно да исчезнат Нарачате повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3% off
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.

Должина:
19cm, 21cm, 23cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Магнет
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
XQNI
Стил:
Гроздобер
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
BXG644-641
Поставување Тип:
лепак
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
хривнија
Материјал:
синтеза кожа
Функција:
хривнија
Име:
X Дизајн со Магнет Затворач CZ 4 Бои се Вистинска Кожа Хривнија
боја:
Злато/Розово Злато/Сребрена/Црна
прилагодете должина:
21.4 cm
Пол:
жени/мажи
Материјал:
Синтеза Кожа/Циркони
Поддршка Dropshipping:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел > 180USD Слободни За DHL/EMS
Големина:
2.3m
Нарачки:
Повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3%
R

Купувачите избираат и