.

.

Крв Камен Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 23 см, B2038

Крв Камен Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 23 см, B2038

DEN 465.12
Од стока


Вкупна Должина : 23 см, 31 g,
Главниот камен големина : 27 x 15 mm
Ве молиме овозможи 60 дена да пристигне
Камења се големи за да огромен
Сите предмети се сосема нови
Фотографијата покажува точната објект ќе биде прима.
Сите предмети се мери целосно, во цм
Приврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,
белегзии се мери сите на патот до последната алка,
како и ѓердани.
Продажбата и за Условите
Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Сите производи се квалитетни проверени. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Инаку, договорот е конечна. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот.
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми/прашања/проблеми. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
лепак
Обликотшема:
кука
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
R

Купувачите избираат и