.

.

Нови Гроздобер Бохемски Snap Копчето Нараквици за Жените Памук Core Канапи Тибетската Snap Копчето Шарм Хривнија Накит Pulseras

Нови Гроздобер Бохемски Snap Копчето Нараквици за Жените Памук Core Канапи Тибетската Snap Копчето Шарм Хривнија Накит Pulseras

DEN 84.00
DEN 134.40
-37 %
Од стока


Нови Бохемски Snap Копчето Нараквици за Жените Памук Core Канапи Тибетската Snap Копчето Шарм Хривнија Накит Pulseras
1)Материјал : Алуминиумски+Памук
2)Точка Име : Брзо Копче Хривнија
3)Бои : како на сликата
4)Пакување : 1pc/opp вреќа
5)Тежина : Околу 6g/pc
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
F2824
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
is_customized:
Yes
Бренд Име:
louleur
Функција:
Никој
боја:
како Слика
Точка име :
шарм хривнија
Тежина:
6g/pc
Материјал:
Памук
Пакување:
1 компјутер/opp вреќа
Модел Тип:
snap копчето накит
дизајн:
рачно изработени хривнија за жени
Функција:
boho хривнија
Стил:
шарм хривнија
Тип На Кожа:
snap копчето нараквици
R

Купувачите избираат и