.

.

MRHUANG 10pcs/многу Зголеми Цвет Chrysanthemum Глеѓ Шарм Одговара DIY Хривнија Ѓердан на Коса и Накит, Додаток DIY Занает

MRHUANG 10pcs/многу Зголеми Цвет Chrysanthemum Глеѓ Шарм Одговара DIY Хривнија Ѓердан на Коса и Накит, Додаток DIY Занает

DEN 143.52
Од стока


ОПИС
Количина : ќе добиете 10pcs / пакет Приближно на Големината :
како што е прикажано Главното Боја :
како на сликата прикажани Конверзија :
1 инч=25.4 mm=2.54 см 1mm=0.1 cm=0.0393 инчен Материјал :
Цинк Легура

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
koraba
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Број 5 Позлатен Сребрен Лим Глеѓ Шарм
Шарм Тип:
Парфем
R

Купувачите избираат и