.

.

JF012 Мода Кубни Zicro Шарм Pendant Teardrop Форма Мода Jewerly рачно изработени Наоѓање 5*15mm

JF012 Мода Кубни Zicro Шарм Pendant Teardrop Форма Мода Jewerly рачно изработени Наоѓање 5*15mm

DEN 720.00
Од стока


JF012 Мода Кубни Zicro Шарм Pendant Teardrop Форма Мода Jewerly рачно изработени Наоѓање 5*15mm
Точка Законик :
JF012
Материјал :
Дувачкиот electroplated-КУБНИ ЦИРКОНИ
ГОЛЕМИНА на :
Околу 5*15mm долго секој еден од големината
Метал заврши :
Сите ги користат најдобрите electroplated се спротивстави на tarnishable, квалитет gurantee во текот на една година
КОЛИЧИНА :
1 МНОГУ (5 КОМПЈУТЕРИ)
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и Прифати обичај се направи
Боја
a,b,c,d
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Тие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи

Метална боја:
Злато, Sliver, се меша, се Зголеми злато, црна Пиштол
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JF012
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Дувачкиот
Шарм Тип:
teardrop
R

Купувачите избираат и