.

.

10pc/многу 18mm x 11.5 Пасош Шарм Антички Сребрен Тон за шарм diy ѓердани & приврзоци накит додатоци наоди одлуки

10pc/многу 18mm x 11.5 Пасош Шарм Антички Сребрен Тон за шарм diy ѓердани & приврзоци накит додатоци наоди одлуки

DEN 31.00
DEN 34.08
-9 %
Од стока


10pc/многу 18mm x 11.5 Пасош Шарм Антички Сребрен Тон за шарм diy ѓердани & приврзоци накит додатоци наоди што Ти ќе добие 10 парчиња. Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни. Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, ознаки и клучните алки!

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EY841
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
среќа око
Шарм Тип:
чевли
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
18mm x 11.5mm
R

Купувачите избираат и