.

.

50pcs 31*12mm 2 Бои, антички Сребрен, Антички Бронза Маска Шарм

50pcs 31*12mm 2 Бои, антички Сребрен, Антички Бронза Маска Шарм

DEN 239.52
Од стока

П : Кога можам да се добие пакет? A : Нормално трае 15~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји. П : Што треба да направам ако пакетот не дојде? A : Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас, ве молиме да не грижете се. П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи? A : Ние ќе ја или наплата за вас, ве молиме да не грижете се.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WYSIWYG
Број На Модел На:
WYSIWYG
Големина:
31*12mm
R

Купувачите избираат и