.

.

YUKAM Накит, Отворајќи Бел Кристал Мајка на Бисер Диск Слајд Шарм за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Додатоци Одлуки

YUKAM Накит, Отворајќи Бел Кристал Мајка на Бисер Диск Слајд Шарм за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Додатоци Одлуки

DEN 112.00
DEN 160.32
-30 %
Од стока


YUKAM Накит, Отворајќи Бел Кристал Мајка на Бисер Диск Слајд Шарм за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Додатоци Одлуки
БРЕНД : YUKAM
МА TERIAL : Цинк Легура Метал
ДИМЕНЗИИ : 1.5 cm*1.5 cm*0.6 см
БОЈА : Сребро, Злато, Злато се Зголеми
КОЛИЧИНА : 3 Pcs
ГЛАВНИОТ КАМЕН : Кристал Имитација Бисер
ПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / Сопруга
ОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија
ПАКУВАЊЕ : OPP Вреќа
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
Чувар Шарм
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YUKAM
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
is_customized:
Yes
Големина:
1.5cm*1.5cm*0.6cm
Пад на превозот:
Dropshipping Прифатени
Повод:
Годишнината Ангажман Партија, Свадба, Роденден Најдобри Вљубените Подароци
Тежина:
3g
боја:
сребро, злато, злато се зголеми
Еко-пријателски материјал:
Lead-Free Никел-Кадмиум-Бесплатно
Функција:
Жените Нараквици Алка Накит Декорација
ОДГОВАРА ЗА:
Жените Дами Девојки Љубители На Семејството Девојка Унисекс
Трговија На Големо Бизнис:
Контактирајте со нас директно или преку е-маил
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
R

Купувачите избираат и