.

.

10 компјутери Мода Сребро Алуминиум Песна од Мраз и Оган Месечината&Сонцето Pendant DIY Ѓердан Накит Наоди Bijoux 27x12mm

10 компјутери Мода Сребро Алуминиум Песна од Мраз и Оган Месечината&Сонцето Pendant DIY Ѓердан Накит Наоди Bijoux 27x12mm

DEN 232.00
DEN 273.12
-15 %
Од стока


10 компјутери Мода Сребро Алуминиум Песна од Мраз и Оган Месечината&Сонцето Pendant DIY Ѓердан Накит Наоди Bijoux 27x12mm
Количина : 10pcs
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Алуминиумски
Големина : 26x26mm
Дупка големина : 2mm
Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DZ1517
is_customized:
No
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Бренд Име:
LEZAM
Месечината&Сонцето Pendant :
Месечината&Сонцето pendant ѓердан
Месечината&Сонцето Pendant сребро.:
Месечината&Сонцето er накит
Месечината&Сонцето pendant гроздобер:
Месечината&Сонцето за изработка на накит
Месечината&Сонцето pendant за ѓердан:
Месечината&Сонцето pendant шарм
накит одлуки наоди:
среќно Месечината&Сонцето pendant ѓердан
добра среќа Месечината&Сонцето pendant:
гроздобер Месечината&Сонцето pendant
pendant додатоци:
приврзоци изработка на накит
Pendant Хривнија Шарм:
Месечината&Сонцето Pendant
pendant diy:
pendant конектор
pendant наоди:
pendant за шамија
R

Купувачите избираат и