.

.

12mm Златна Риба Скала Шарм Pendant Diy рачно изработени Метал Шарм За Накит Одлуки Ѓердани Приврзоци Tassel Обетки Материјал

12mm Златна Риба Скала Шарм Pendant Diy рачно изработени Метал Шарм За Накит Одлуки Ѓердани Приврзоци Tassel Обетки Материјал

DEN 672.00
DEN 715.20
-6 %
Од стока


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Бренд Име:
SexeMara
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
круг pendant
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
As shown in the picture
Занает:
позлата
Производство место:
ЈИ ВУ.Кина
Use1:
лебдечки шарм
Use2:
DIY Додаток
R

Купувачите избираат и